portale internetowe jsp

Portale i Strony Internetowe

Internet stał się narzędziem najszybszego i najskuteczniejszego nawiązywania kontaktów z klientami i partnerami biznesowymi. Niejednokrotnie strona internetowa jest nie tylko pierwszą, ale i jedyną metodą kontaktu.

Nowoczesna, przejrzysta i profesjonalna strona tworzy korzystne pierwsze wrażenie, którego znaczenia nie sposób przecenić. Strona internetowa służy zarówno reklamie jak i prezentacji profilu firmy.

Aby osiągnąć te cele, strona internetowa musi spełniać dwa podstawowe kryteria. Po pierwsze, musi prezentować wizerunek firmy w sposób jasny, klarowny i estetyczny. Po drugie, musi być widoczna dla potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Pierwszemu celowi służy nowoczesny i dynamiczny projekt graficzny strony internetowej, jej układ, dobrze opracowana typografia, krój czcionek, uwidoczniony logotyp firmy i odpowiednia kolorystyka.

Dla osiągnięcia drugiego celu, strona internetowa musi być odpowiednio przygotowana w procesie SEO pod kątem wyszukiwarek - powinna mieć właściwą strukturę, tak, aby ułatwiać jej indeksowanie, co z kolei zapewni jej wysokie miejsce wśród wyników wyszukiwania dla danego profilu działalności.

Dobra strona internetowa powinna także zapewnić dostęp do treści i łatwą edycję zawartości, tak, aby umożliwiać samodzielną administrację, wprowadzanie zmian na stronie, zamieszczanie zaktualizowanych informacji poprzez prosty w obsłudze, intuicyjny CMS. Dzięki temu wprowadzanie zmian nie będzie pociągało dodatkowych kosztów związanych z ingerencją administratora.

 


Co jest potrzebne aby zaistnieć w Internecie?
 

krok 1: rejestracja domeny - powinna to być łatwa do zapamiętania nazwa, która wskazuje na rodzaj działalności, lub związana z nazwą firmy (np. www.twoja-firma.pl)

krok 2: hosting - zapewnienie przestrzeni na serwerze, na którym będzie można umieścić pliki strony internetowej, tak, aby pojawiała się w przeglądarce

krok 3: projekt strony internetowej, na który składa się odpowiednio przygotowana grafika i treść, opacowana zgodnie z profilem Twojej firmy

krok 4: pozycjonowanie strony, aby była widoczna dla wszystkich, którzy będą szukali danego rodzaju informacji, usług lub towarów

JArtSystems przeprowadzi Cię przez cały ten proces. Zapoznaj się z naszą ofertą!