portale internetowe jsp

Aplikacje i Strony Internetowe

Jassmedia to studio webmasterskie zajmujące się tworzeniem serwisów internetowych

Wykonujemy pełen zakres usług związanych z wizerunkiem Twojej firmy w Internecie. Tworzymy zarówno pojedyncze strony internetowe jak i zaawansowane aplikacje webowe współpracujące z bazami danych, umożliwiające między innymi:

  • dynamiczną kreację serwisu firmy w oparciu o aplikacje bazodanowe
  • tworzenie profili klientów, systemów monitoringu lub transakcyjnych
  • eksportowanie danych bezpośrednio do systemów księgowych
  • edytowanie treści witryny bezpośrednio z przeglądarki internetowej za pomocą prostego CMSa (systemu zarządzania treścią)

Oferujemy pełen zakres usług administracyjnych wykonanych przez nas serwisów. Każdą z naszych stron i aplikacji można dowolnie rozbudowywać, a drobne zmiany wykonywane są nieodpłatnie.
Zapoznaj się z naszą ofertą.

seoPakiet SEO jest dołączany standardowo do wszystkich aplikacji tworzonych przez naszą firmę. Obejmuje optymalizację witryny i pozycjonowanie.  W ciągu kilku miesięcy strony  uzyskują dobry wskaźnik PageRank i zdobywają wysoką pozycję w wyszukiwarkach.

czytaj dalej»

stronyInternet stał się narzędziem najszybszego i najskuteczniejszego nawiązywania kontaktów z klientami i partnerami biznesowymi.  Nowoczesna, przejrzysta i profesjonalna strona tworzy korzystne pierwsze wrażenie, służy zarówno reklamie jak i prezentacji profilu firmy.

czytaj dalej»

cmsCMS, czyli Content Management System, to narzędzie do zarządzania treścią własnej strony internetowej. CMS JArtSystems to nasze autorskie rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć swobodny dostęp do zawartości swojej witryny internetowej.

czytaj dalej»

sklepWartość zamówień internetowych w ciągu ostatniego roku wzrosła dwukrotnie. JASS to nasze autorskie rozwiązanie dla tych, którzy chcą prowadzić sprzedaż internetową przy niskim nakładzie kosztów, bez wysiłku, bez konieczności zatrudniania informatyka.

czytaj dalej»